Ibuprofen EG 400mg Tabletten 100 stuks

Geneesmiddel op basis van ibuprofen in de vorm van tabletten voor de behandeling van koorts en pijn.

7,45
Op voorraad
f product.view.content.addfavourite

Bestel voor 19:00, morgen geleverd

Pijn, koorts en ontsteking.
Voor kinderen en volwassenen vanaf 12 jaar.
Max 3 tabletten per dag bij de maaltijd.
De werkzame stof in Ibuprofen EG is ibuprofen, 400 mg per tablet.
De andere stoffen in Ibuprofen EG zijn: Maïszetmeel, magnesiumstearaat, watervrij colloïdaal silicium, talk, polyethyleenglycol (macrogol 400, macrogol 6000), hypromellose.
Niet innemen bij:
- allergie voor NSIAD
- ernstige nier en leverproblemen
- zwangerschap
Merk EG
Aflevervorm Tabletten
Type product Geneesmiddel
Type keelproblemen Pijn, Zwelling
Type behandeling Behandelend
Specifiek voor Keel
Werkzaam bestanddeel Ibuprofen
Smaak Zonder smaak
Leeftijdscategorie Vanaf 12 jaar, Voor volwassenen
Pijnstillend? available
Generisch middel? available
Met lidocaïne? not available
Toedieningswijze Oraal
Geschikt voor gevoelige maag? not available
Geschikt bij zwangerschap? not available
Zonder kleurstoffen? available
Zonder suiker? available

Ibuprofen EG 400mg is een geneesmiddel. Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Lees aandachtig de bijsluiter. Bewaar dit geneesmiddel buiten het bereik van kinderen. Bewaar de bijsluiter, deze bevat belangrijke informatie voor u. Vraag raad aan uw arts of apotheker. Bij het optreden van bijwerkingen, raadpleeg dan uw huisarts.