Ibuprofen Teva 400mg Tabletten 100 stuks

Geneesmiddel op basis van ibuprofen in de vorm van tabletten voor de behandeling van koorts en pijn.

7,28
Op voorraad
f product.view.content.addfavourite

Bestel voor 19:00, morgen geleverd

Pijn, koorts en ontsteking.
Voor kinderen en volwassenen vanaf 12 jaar.
Max 3 tabletten per dag bij de maaltijd.
De werkzame stof in dit middel is ibuprofen. Elke omhulde tablet bevat 400 mg ibuprofen.
De andere stoffen in dit middel zijn: maïszetmeel, gepregelatineerd zetmeel, watervrij colloïdaal silica, stearinezuur, sucrose, polyethyleenglycol 6000, povidone, geacetyleerd geoxideerd zetmeel, polysorbate 80, talk, calciumcarbonaat, titaandioxide, erythrosine rood E127, carnauba was.
Niet innemen bij:
- allergie voor NSIAD
- ernstige nier en leverproblemen
- zwangerschap
Merk Teva
Aflevervorm Tabletten
Type product Geneesmiddel
Type keelproblemen Pijn, Zwelling
Type behandeling Behandelend
Specifiek voor Keel
Werkzaam bestanddeel Ibuprofen
Smaak Zonder smaak
Leeftijdscategorie Vanaf 12 jaar, Voor volwassenen
Pijnstillend? available
Generisch middel? available
Met lidocaïne? not available
Toedieningswijze Oraal
Geschikt voor gevoelige maag? not available
Geschikt bij zwangerschap? not available
Zonder kleurstoffen? not available
Zonder suiker? available

Ibuprofen Teva 400mg is een geneesmiddel. Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Lees aandachtig de bijsluiter. Bewaar dit geneesmiddel buiten het bereik van kinderen. Bewaar de bijsluiter, deze bevat belangrijke informatie voor u. Vraag raad aan uw arts of apotheker. Bij het optreden van bijwerkingen, raadpleeg dan uw huisarts.