02/793 09 34

Ma - Vr9u - 17u30

Chat met ons

Aspirine Fasttabs 500mg Tabletten 20 stuks

Tabletten 20 stuks
5,86
Op voorraad
5,86
Geneesmiddel op basis van aspirine in de vorm van snelwerkende tabletten. Helpt snel bij koorts, pijn en een grieperig gevoel.
Wanneer gebruiken Toon meer>> <<Toon minder

Pijn en koorts.

Hoe gebruiken Toon meer>> <<Toon minder

Voor volwassenen en adolescenten (16 jaar en ouder)
• De aanbevolen dosis per keer is 1 tablet en zo nodig mag die dosis worden herhaald na minstens 4
uur. Bij hevigere koorts of pijn bedraagt de aanbevolen dosis per keer 2 tabletten; zo nodig mag
die dosis worden herhaald na minstens 4 uur.
• De totale dagdosering mag niet hoger zijn dan 6 tabletten.
Voor oudere patiënten (65 jaar en ouder)
• De aanbevolen dosis per keer is 1 tablet en zo nodig mag die dosis worden herhaald na minstens 4
uur.
• De totale dagdosering mag niet hoger zijn dan 4 tabletten.
Voor adolescenten in de leeftijd van 12-15 jaar (die 40-50 kg wegen):
• De dosering hangt af van het gewicht van de adolescent: de vermelde leeftijd wordt louter
gegeven ter informatie.
• De aanbevolen dosis per keer is 1 tablet en zo nodig mag die dosis worden herhaald na minstens 4
uur.
• De totale dagdosering mag niet hoger zijn dan 6 tabletten.

Samenstelling Toon meer>> <<Toon minder

De werkzame stof in dit middel is acetylsalicylzuur.
Elke omhulde tablet bevat 500 mg acetylsalicylzuur.
De andere stoffen in dit middel zijn:
colloïdaal siliciumdioxide, watervrij natriumcarbonaat
Filmomhulling: carnaubawas, hypromellose, zinkstearaat

Specificaties Toon meer>> <<Toon minder
Merk Aspirine
Aflevervorm Tabletten
Type product Geneesmiddel
Leeftijdscategorie Vanaf 12 jaar, Voor volwassenen
Werkzaam bestanddeel Acetylsalicylzuur
Keyword Griep, Pijn, Koorts
Geschikt voor gevoelige maag? not available
Toedieningswijze Oraal
Zonder kleurstoffen? available
Zonder suiker? available

Aspirine Fasttabs 500mg is een geneesmiddel. Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Lees aandachtig de bijsluiter. Bewaar dit geneesmiddel buiten het bereik van kinderen. Bewaar de bijsluiter, deze bevat belangrijke informatie voor jou. Vraag raad aan je arts of apotheker. Bij het optreden van bijwerkingen, raadpleeg je huisarts. Geneesmiddelen mogen niet teruggenomen worden.
Nota: bij homeopathische geneesmiddelen is niet altijd een bijsluiter beschikbaar.

Meest gestelde vragen

over Aspirine Fasttabs 500mg

Geneesmiddelen op basis van paracetamol blijven de eerste keuze voor behandeling van pijn en koorts.

In sommige gevallen gaat de voorkeur toch uit naar ibuprofen of acetylsalicylzuur. Let in dat geval op de volgende zaken:
  • Neem de laagst mogelijke effectieve dosis gedurende een zo kort mogelijke periode.
  • Respecteer de voorgestelde tijd tussen 2 innames, ook al heb je het gevoel dat de pijn onvoldoende gestild wordt of snel terugkomt.
  • Neem geen 2 verschillende ontstekingsremmers in dezelfde periode.
  • Gebruik geen ibuprofen of acetylsalicylzuur in het geval van waterpokken en gordelroos.
  • Vermijd het gebruik van ibuprofen of acetylsalicylzuur tijdens de zwangerschap.

Open het chat venster

Heb je nog een andere vraag?

Ons team van experten staat voor je klaar.

* Vaste prijs die van toepassing is in onze apotheek
** Online korting / Promotionele korting op de vaste prijs die van toepassing is in onze apotheek