02/793 09 34

Ma - Vr9u30 - 18u

Momenteel niet bereikbaar

Dafalgan Plus Caffeïne Tabletten 20 stuks

Tabletten 20 stuks
5,85
Op voorraad
5,85
Geneesmiddel op basis van paracetamol en caffeïne in de vorm van tabletten. Voor de behandeling van pijn en koorts.
Wanneer gebruiken Toon meer>> <<Toon minder

Pijn en koorts.

Hoe gebruiken Toon meer>> <<Toon minder

1-2 tabletten om de 4-6 uur indien nodig, maximaal 6 tabletten per 24uur.

Samenstelling Toon meer>> <<Toon minder

Paracetamol 500mg, caffeïne 65mg.

Waarschuwingen Toon meer>> <<Toon minder

Niet geschikt voor kinderen en jong volwassenen onder de 15 jaar.

Specificaties Toon meer>> <<Toon minder
Merk Dafalgan
Aflevervorm Tabletten
Type product Geneesmiddel
Leeftijdscategorie Vanaf 15 jaar, Voor volwassenen
Werkzaam bestanddeel Coffeïne, Paracetamol
Generisch middel? not available
Geschikt voor gevoelige maag? available
Toedieningswijze Oraal
Zonder kleurstoffen? available
Zonder suiker? available

Dafalgan Plus Caffeïne is een geneesmiddel. Geen langdurig gebruik zonder medisch advies. Lees aandachtig de bijsluiter. Bewaar dit geneesmiddel buiten het bereik van kinderen. Bewaar de bijsluiter, deze bevat belangrijke informatie voor jou. Vraag raad aan je arts of apotheker. Bij het optreden van bijwerkingen, raadpleeg je huisarts. Geneesmiddelen mogen niet teruggenomen worden.
Nota: bij homeopathische geneesmiddelen is niet altijd een bijsluiter beschikbaar.

Meest gestelde vragen

over Dafalgan Plus Caffeïne

Geneesmiddelen op basis van paracetamol blijven de eerste keuze voor behandeling van pijn en koorts.

In sommige gevallen gaat de voorkeur toch uit naar ibuprofen of acetylsalicylzuur. Let in dat geval op de volgende zaken:
  • Neem de laagst mogelijke effectieve dosis gedurende een zo kort mogelijke periode.
  • Respecteer de voorgestelde tijd tussen 2 innames, ook al heb je het gevoel dat de pijn onvoldoende gestild wordt of snel terugkomt.
  • Neem geen 2 verschillende ontstekingsremmers in dezelfde periode.
  • Gebruik geen ibuprofen of acetylsalicylzuur in het geval van waterpokken en gordelroos.
  • Vermijd het gebruik van ibuprofen of acetylsalicylzuur tijdens de zwangerschap.

De werkzame bestanddelen van Dafalgan worden opgenomen in de darm. Het klopt dat een bruistablet sneller de maag kan passeren omdat deze reeds is opgelost terwijl een tablet eerst in de maag uiteen moet vallen vooraleer deze verder kan naar de darmen. Je zou dus kunnen stellen dat een bruistablet iets sneller wordt opgenomen dan een sliktablet, als je telt vanaf het moment dat je deze inneemt. Maar hou er natuurlijk ook rekening mee dat een bruistablet ook eerst nog moet oplossen in een glas water. Dit mee in rekening houdende is het verschil dan ook verwaarloosbaar.

Neen, Dafalgan is een pijnstiller en kan ingezet worden bij pijn en koorts. Dit is geen ontstekingsremmer.

Overmatig en langdurig gebruik van pijnstillers kan medicijnafhankelijke hoofdpijn veroorzaken.

Open het chat venster

Heb je nog een andere vraag?

Ons team van experten staat voor je klaar.

* Vaste prijs die van toepassing is in onze apotheek
** Online korting / Promotionele korting op de vaste prijs die van toepassing is in onze apotheek