02/793 09 34

Ma - Vr9u - 17u30u
(woensdag tot 17u)

Momenteel niet bereikbaar
31-03-2017 | Verzorging - lichaam, gelaat, huid

Een kijkje in het badkamerkastje van enkele Viata teamleden

Geschreven door Valerie Bioderma Lierac avène performance nuxe

Pssst, ben jij ook benieuwd wat onze apotheekassistenten en Viata teamleden als favoriet product in hun badkamerkastje hebben staan? Dan laten we je niet langer met de kriebels zitten, want in deze blog openen we voor jou hun badkamerkastje.  

 

Anouk - apotheekassistente

We starten met onze sportieve Anouk. Anouk is 29 jaar en krijgt hopen energie door te sporten. En net daarom kan je ze 5 tot 6 dagen in de week terugvinden in de fitness. Het zal je dan ook niet verbazen dat een van haar favoriete producten een proteïnereep van Performance is: Performance Protein crunch. De reep is lekker crunchy, de smaak kan je het beste vergelijken met een ‘Lion’ snoepreep.
Net omdat Anouk zoveel sport en dus ook wel regelmatig zweet, is een van haar favoriete producten de Axideo Sport. Een frisse deospray voor zowel man als vrouw die ervoor zorgt dat je minder snel zweet. Ideaal dus voor een sporter die graag elke dag sport.
Anouk is naast het sporten ook heel erg bezig met gezonde voeding. En wanneer ze dan eens een zware maaltijd eet, heeft ze nogal eens last van haar maag. Daarom neemt ze voor een zware maaltijd een Tilman Digestil. Het is een zuigtablet dat zorgt voor een betere vertering na een zware maaltijd. En als ze eerlijk moet zijn, dan heeft ze dit al aan vrienden en familie aangeboden. Een echte aanrader dus. En zeker bij een zware maaltijd.
Maar naast al deze sport- en voedingsproducten gebruikt Anouk ook graag wat verzorgingsproducten. Zo staat tussen haar favorieten het Lierac Hydragenist Serum. Deze smeert ze ‘s morgens en/of ‘s avonds onder haar dag- en nachtcrème. Het serum heeft een zalige en lichte textuur en ruikt ook erg fijn. Daarnaast is ze ook gek van de Louis Widmer oogomtrekcrème. Deze crème kan ook perfect dienen als littekencrème. PS Anouk heeft als huidtype een normale huid.

Gezond eten en veel sporten, enkel daarvan krijg ik hopen energie


Natasha - apotheekassistente

Vervolgens nemen we eens een kijkje bij Natasha. Natasha is wat meer bezig rond beauty, ze kent dus echt wel de kneepjes van het vak en deelt dus graag haar 5 favoriete producten met ons. Natasha heeft als huidtype een zeer droge (atopische) huid.
Haar absolute nummer 1 is de Bioderma Sensibio H2O micellaire oplossing. Deze staat nu al 2 jaar als vaste waarde in haar badkamerkastje. Nee, ze kan niet meer zonder! Natasha shopt ook graag prijsbewust, maar toch vooral kwaliteitsbewust. En net daarom is het Bioderma hydrabio serum een van haar favorieten. Het serum heeft een fijne textuur, dringt goed in je huid en geeft een erg goede hydratatie. En dat prijsje? Dat valt best goed mee! Een absolute must have dus.
Verder gebruikt ze ook graag eens een maskertje om haarzelf een absolute ‘me time’ te geven. Hiervoor is ze gek op het Avène hydraterend en verzachtend masker.
Natasha heeft regelmatig last van uitgedroogde lippen. Daarvoor gebruikt ze de Nuxe rêve de miel lippenbalsem. Ze brengt deze balsem s’ avonds aan, en ‘s morgens heeft ze alweer zachte lippen. Een ideale balsem voor Natasha dus; weg met droge lippen.
Tenslotte bereid Natasha haar graag voor op de eerste zonnestralen. Daarvoor gebruikt ze graag de Bioderma Photoderm zelfbruiner. De zelfbruiner heeft geen onaangename geur en is erg handig in gebruik. Zelfs de achterkant van haar benen kan ze hier perfect mee doen vertelde ze me. En neen hoor, geen last van die vervelende strepen. Lees wat meer over bruinen zonder zon.

Ik ben graag bezig met beauty, ik zoek dan ook altijd de meest kwalitatieve producten tegen de laagste prijs


Birgit - Viata teamlid

Tenslotte mogen we ook eens een kijkje nemen in Birgit haar badkamerkastje. Birgit is niet zo nauw bezig met beauty en make-up. Ze houdt eerder van de neutrale verzorgingsproducten die haar helpen met haar iets vettere huidtype. Haar absolute nummer 1 verzorgingsproduct is de Bioderma Sebium Schuimgel. De schuimgel reinigt en zuivert de gemengde of vette huid. En heeft daarbij ook een talg regulerende werking.
Daarnaast maakt ze erg graag gebruik van de Bioderma Sébium Global. Het is een intens zuiverende verzorging tegen puistjes en zwarte puntjes. Het maakt je huid weer zuiver en gaat littekenvorming tegen gaan. Wanneer ze nood heeft aan een herstellende crème, dan gebruikt Birgit graag de Avène Cicalfate. Het is een herstellende en anti-microbiële crème voor beschadigde en geïrriteerde huid.
En jawel, net zoals vele andere is ook Birgit zot van de Nuxe Huile Prodigieuse. Deze olie in sprayvorm is verrijkt met Arganolie, Tsubaki en vitamines en heeft meerdere functies. Zo voedt, herstelt en verzacht de olie het gelaat, lichaam en de haren in één beweging. De huid van het gelaat en lichaam is zacht en satijnachtig. Het haar is terug soepel, zacht en glanzend.
Tot slot gebruikt Birgit enorm graag het geparfumeerd water van Roger & Gallet. Het heeft een frisse en zeer ontspannende geur. Voor geparfumeerd water gebruikt ze absoluut enkel nog Roger & Gallet.

Ik ben niet echt bezig met sporten en beauty, mij kan je gewoon Birgit noemen

 

En voila, de badkamerkastjes sluiten hun deuren weer. Indien jullie nog vragen hebben over enkele productjes, twijfel dan zeker niet om onze apotheekassistenten te contacteren. Dit kan zowel via chat als telefoon.

Veel plezier!

Blog - Je gezondheid en welzijn eerst

Welkom op de Viata blog. Hier vind je alles aangaande je gezondheid en welzijn. Voor ons komt dat op de eerste plaats.

Recente artikels