Paracétamol EG 1g Effervescents 20 pièces

Paracétamol EG 1g
Effervescents 20 pièces
- Livraison gratuite à partir de 49 euros
- Commandez avant 16:00, livré le lendemain
- Posez vos questions au pharmacien
Wat doet dit geneesmiddel?
- Drink voldoende water.
- Eet licht verteerbaar voedsel.
- Zorg voor een aangename omgevingstemperatuur (18-20°C).
- Neem een lauw bad met een temperatuur 2°C lager dan de lichaamstemperatuur (NOOIT IJSKOUD WATER!).
- Probeer de oorzaak van de pijn te achterhalen. Enkel wanneer de oorzaak niet te achterhalen is of niet aangepakt kan worden, wordt een pijnstiller gebruikt om de pijnklachten te onderdrukken.
- Dit geneesmiddel is bedoeld voor jongeren en volwassenen met een lichaamsgewicht vanaf 50kg.
- Bruistabletten van 1g mag je tot 3 keer per dag innemen.
- Het geneesmiddel werkt na 15 minuten en de werking duurt 3 tot 6 uren.
- Wacht minstens 4u (tot 6u) tussen twee innames.
- Neem nóóit meer dan 1g paracetamol per keer of 3g paracetamol per dag.
- Stop het gebruik van dit geneesmiddel wanneer de klachten verdwenen zijn.
- Gebruik dit geneesmiddel niet langer dan 5 dagen (bij koorts > 38°C niet langer dan 3 dagen) zonder medisch advies.
- Wanneer je dit geneesmiddel een lange periode (bv gedurende 3 maanden zeker 15 dagen per maand) neemt, kan het geneesmiddel echter hoofdpijn veroorzaken!
- Neem geen ander geneesmiddel dat paracetamol bevat in de periode dat je dit geneesmiddel neemt.
- Gebruik dit geneesmiddel niet zonder medisch advies als je:
- Nog andere geneesmiddelen neemt;
- Een hoge bloeddruk hebt of bloeddrukverlagers neemt (bruistabletten kunnen zout bevatten);
- Lijdt aan een lever- of nierziekte;
- Gele verkleuring van het oogwit of je huid opmerkt;
- Hevige pijn hebt in de borst- of buikstreek;
- Bloedverdunners neemt.
Bestrijding van milde en matige pijn en koorts.
Marque | EG |
---|---|
Conditionnement | Effervescents |
Type de produit | Médicament |
Catégorie d'âge | A partir de 15 ans, Pour les adultes |
Goût | Orange |
Principe actif | Paracétamol |
Médicament générique ? | ![]() |
Convient pour l'estomac sensible ? | ![]() |
Spécifique pour les diabétiques ? | ![]() |
Mode d'administration | Oral |
Sans colorants ? | ![]() |
Sans sucre | ![]() |
Paracétamol EG 1g est un médicament. Ne l’utilisez pas de façon prolongée sans conseil médical. Lisez attentivement la notice. Conservez ce médicament hors de la portée des enfants. Gardez la notice, car elle contient des informations importantes. Demandez conseil à votre médecin ou votre pharmacien. Consultez votre médecin en cas d’effets indésirables. Les médicaments ne peuvent pas être retournés.
Remarque : une notice n'est pas toujours disponible pour les médicaments homéopathiques.
Questions fréquemment posées
sur Paracétamol EG 1g