
Urgo Koortslip NF
Gel 3ml
8,48
11,95
Op voorraad
8,48
prijs apotheek:
11,95*
Je bespaart: -3,47
-30% **
- Gratis levering vanaf €49, anders €2,90
- Bestel voor 12:00, overmorgen geleverd
- Stel je vragen aan de apotheker
Aangewezen voor de bescherming en de behandeling van een koortslip door herpes labialis. Deze gel vormt in alle stadia een onopvallende, doeltreffende en genezende beschermlaag die het prikken, de jeuk en de branderigheid verlicht. Uitbreiding van de koortslip en de vorming van blaasjes en korsten wordt tegengegaan. De genezing wordt bevorderd en de besmetting blijft beperkt.
Breng met behulp van de applicator voldoende product aan op de reine huid zodat de koortslip bedekt wordt. Laat ongeveer 1 à 2 minuten drogen. Er wordt nu een transparante film gevormd op de koortslip. Breng tot 4 keer per dag een nieuwe laag aan en ga door met de behandeling tot de koortslip volledig is genezen.
Merk | Urgo |
---|---|
Aflevervorm | Gel |
Type product | Verzorgingsproduct |
Verzorging Lippen | Koortsblaasjes |
Verzorging of reiniging | Verzorging |
Verzorging van | Lippen |
Zonder parabenen? | ![]() |
Zonder parfum? | ![]() |
Laatste reviews en ervaringen met Urgo Koortslip NF
Prima product en fantastische service!
Het jeukt een beetje als het wordt aangebracht, maar dan is het zeer comfortabel om te voelen op de lip of in de hoek, en het geneest de herpes supersnel.
* Vaste prijs die van toepassing is in onze apotheek
** Online korting / Promotionele korting op de vaste prijs die van toepassing is in onze apotheek